Len online Canadian Spa International ®   Puerla Zväčšiť

Canadian Spa International ® Puerla

PUERLA NEPLÁVA S PRÚDOM – UDÁVA SMER

Najluxusnejší model vo svojej triede fascinuje jednoduchosťou a funkčnosťou. Čisté tvary a funkčné anatomické línie, v ktorých si nájdete svoje komfortné a priestranné miesto, Vás očaria. Vo vírivej vani pre 3 osoby s klasickými rozmermi oceníte nielen vnútorný priestor každej dispozície, ale aj unikátnosť masáží zameraných na trapézovú a krčnú oblasť. 

Canadian Spa International®

  • 90 cm
  • 200 cm
  • 168 cm
Od 4 619,00 € bez DPH
Od 5 542,80 €

Zaujala vás táto vírivka?

Ak máte otázky, prípadne potrebujete s čímkoľvek poradiť, napíšte nám!

(nepovinné)
*(povinné, ak chcete od nás dostať odpoveď)
Poslať otázku
Viac informácii

Jednoduché a veľmi funkčné

Dispozície tohto modelu nebolo už od prvého konceptu potreba nijako meniť. Už na začiatku sa podarilo vytvoriť veľký vnútorný priestor na hydromasážne ležadlo aj samostatné sedadlá. Táto skutočnosť umožnila poslednému modelu vyniknúť unikátnymi masážnymi dispozíciami a najvyššou výbavou vo svojej triede.

Unikátna prírodná terapia MicroSilk

Jedinečný systém hydratačnej a liečivej terapie MicroSilk, ktorá pomocou špeciálnej technológie sýti vodný kúpeľ miliardami mikroskopických vzduchových bubliniek. Prírodná sila MicroSilku spočíva v jeho blahodarných dezinfekčných a hojivých účinkoch. Pri modeli Puerla je možné využiť technológiu MicroSilk.

Osvedčené funkčné dispozicie

Pri každom type vírivej vane so štandardným rozmerom platí jedno pravidlo pre všetky veľkosti. Základom je jednoduchosť a v prípade individuálneho tvaru či veľkosti vírivky by sa mal klásť dôraz na zachovanie maximálneho komfortu v kombinácii s maximálnym funkčným poňatím.

Efektívna a cielená masáž

Vírivka Puerla Klasik ponúka veľmi vyváženú a komplexnú vodnú masáž celého tela. Masážny systém je dimenzovaný hlavne na masáž namáhaného chrbtového svalstva, a to v troch rôznych dispozíciách. Každý používateľ tejto vírivky si môže intenzitu vodného prúdu regulovať a pohybovať sa v rozpätí relaxačnej či hĺbkovej masáže.

Viacúrovňové regulačné systémy

Prostredníctvom unikátnych masážnych tryskových zostáv dokážeme každému zákazníkovi zostaviť jeho osobnú masáž na mieruIndividuálne voliteľné masážne systémy ponúkajú niekoľko typov autonómnej masáže s viacúrovňovoureguláciou tlakov aj pre rôzne telesné dispozície.

Masážne okruhy je možné kombinovať  i s továrenský nastavenou masážou a takvyhovieť aj požiadavkám náročného klientaNa našich zariadeniach je možné sizostaviť optimálnu intenzitu pre reflexné, športové, alebo aj silne hĺbkovú tlakovúmasáž.

Bezdrôtová kontrola a riadenie Wi-Fi

Všetky systémy novej generácie je možné ovládať a riadiť z ľubovoľného miesta na svete pomocou aplikácií Wi-Fi. Systémové zdieľanie je možné z ktoréhokoľvek smart telefónu, či tabletu. Podpora systémov iOS iPhone® alebo iPad® s možnosťou podpory pre operačné systémy Symbian® a Android®. Možnosť rozšíriteľnosti na želanie.

Najvyššie systémy BP® a Colossus®

Hlavné riadiace jednotky predstavujú najnovšiu a najspoľahlivejšiu generáciu riadiacich systémov. Všetky komponenty sú vyrobené z High-Tech materiálov s filozofiou jednoduchej obsluhy a dlhodobej spoľahlivosti s možnosťou modulárnej rozšírenosti Multi Country Support.

Najluxusnejšie ovládacie panely TP®

Všetky ovládacie a kontrolné systémy sú navrhnuté tak, aby používateľovi umožnili veľmi jednoduchú obsluhu a intuitívnu funkčnosť. Zobrazenie všetkých funkcií na displeji je veľmi prehľadné a pri vyšších modelových radoch aj farebne odlišné. Možnosť variantu na želanie.

Patentovaná konštrukcia telies M7®

Jedinečná spoľahlivosť vyhrievacích telies v husto stočenom špirálovom elemente zaručuje dlhodobú spoľahlivosť a veľmi efektívny spôsob nízkoenergetického ohrevu vody. Patentovaná a dizajnová technológia Low-W so zníženým odporom prietoku je veľmi odolná aj proti chemicky agresívnej vode.

Titánová vyhrievacia technológia

V prípade najvyšších nárokov na chemickú úpravu vody, napr. pomocou salinizačných technológií a solinizátorov, je možné nahradiť akýkoľvek ohrevný komponent titánovým telesom. Tento element je chemicky úplne rezistentný voči akémukoľvek chemickému spôsobu úpravy vody. Možnosť rozšíriteľnosti na želanie.

Nízkoenergetický a bezhlučný chod

Masážne a cirkulačné technológie sú testované na nízku pracovnú hlučnosť a certifikované v najvyššej kvalite. Cirkulačné čerpadlá sú riadené samočistiacim riadiacim systémom s možnosťou vlastného časovania pre niekoľkonásobné zníženie prevádzkových nákladov.

Vzduchotechnika CG Air Systèmes Inc®

Systémy osadené špičkovou vzduchotechnikou svetového výrobcu CG Air Systèmes Inc® garantujú najvyššiu možnú kvalitu použitých komponentov. Na želanie je možné rozšíriť CG AIR Blower o teplovzdušný systém ohrevu, alebo nezávislé pneumatické spínanie.

Service Inclusive Ultimate CS

Canadian Spa Service Inclusive Ultimate poskytuje najdlhšie záruky na svoje technológie, motory, pumpy, čerpadlá, monolitický samonosný skelet vrátane konštrukcie. Rozšírené záruky Extender Warranty získava každý majiteľ automaticky k svojmu paketu. Záruky Extender Warranty sa vzťahujú na všetky nové aj výpredajové modely, vrátane modelov predaných v akčnom balíku.

    Parametre
    • 300 kg
    • 380 V
    • Kráľovská kombinácia
    • Relax
    Odporúčame prikúpiť
      Podobné produkty
      Predchádzajúci
      Nasledujúci